Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z informacjami zawartymi w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
×
  » Katalog »
PrintGroup - drukarnia cyfrowa
Twoje Konto
Zaloguj
 
Zapomniałem hasła
Kategorie
Produkty wydawnicze
Książki w oprawie miękkiejKsiążki w oprawie twardejKsiążki kartonowe - okładka miękkaKsiążki kartonowe - okładka twardaOprawa zeszytowaOprawa Wire-OZadruk boków książkiPudełka na książki
Pomoc w projektach
Generator szablonów okładekGenerator kodów kreskowych ISBN
Potrzebne dodatki
Wydruki próbne
Koszyk
...jest pusty
Wskazówki
  Jak przygotować
Informacje
Szybka dostawa do drzwi
Dostawa książek
Uczestniczymy w programie...
drukowanie kalendarzy
[Powrót]


Print Group Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. Wdrożenie opatentowanej technologii i uruchomienie produkcji innowacyjnych na skalę światową wysokojakościowych publikacji książkowych w modelu popytowym.

Cele projektu.
Celem niniejszego projektu jest wdrożenie innowacji produktowej w postaci wysokojakościowych publikacji książkowych w modelu popytowym (tzw. Book On Demand) na podstawie opatentowanej technologii zintegrowanego sterowanego cyfrowo procesu produkcji.

Planowane efekty.
Dzięki realizacji niniejszego projektu i wdrożeniu innowacyjnej technologii produkcji będziemy w stanie uruchomić produkcję i sprzedaż nowych produktów w postaci wysokojakościowych publikacji książkowych w modelu popytowym („na żądanie”) wykonanych w technologii druku cyfrowego. Nowe właściwości fizyczne produktów nie mają swojego odpowiednika wśród konkurentów zarówno na rynku krajowym jak również na rynkach zagranicznych.

Wartość projektu.
Całkowita wartość wydatków kwalifikowanych wynosi 11 311 787,47 zł.

Wkład Funduszy Europejskich.
Dofinansowanie projektu z UE: 6 000 000,00 zł


Drukarnia cyfrowa online - printgroup.pl: druk książek